Szállítási munkatárs | ClearWater

A ClearWater Kft. teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel munkatársat keres

Szállítási munkatárs munkakörbe

Dunakeszi székhelyére.

Olyan munkatársat keresünk, aki egy tettre kész szállítási csapat tagjaként a Clearwater Kft. kiszállítási tevékenységét a szállítási feladatok magas színvonalú ellátásával támogatni tudja.

Főbb feladatok:

  • Partnereink napi megrendelései alapján a Társaságunk termékeinek, eszközeinek, berendezéseinek precíz, hatékony kiszállítása
  • Partnereinktől a göngyöleg összegyűjtése, visszaszállítása
  • Készpénzes számlás partnerektől készpénz átvétele, annak elszámolása
  • Szállításhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok pontos, precíz elvégzése
  • Ügyfelek részére a szükséges tájékoztatások megadása a szállítás során felmerülő kérdésekre, illetve egyéb kérdések továbbítása a Vevőszolgálat felé
  • A szállításra igénybevett gépjárművének megfelelő használata, karbantartása

Szakmai elvárásaink:

  • B kategóriás vezetői engedély
  • 3,5t gépjármű vezetésében szerzett tapasztalat
  • Szállítási és árurakodási tapasztalat
  • Kiváló budapesti helyismeret

Személyi elvárásaink:

  • Erős fizikum, nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Türelmes, udvarias fellépés
  • Önálló, precíz és a tevékenységét felelősséggel, hozzáértéssel ellátó munkavégzés
  • Csapatban való munkavégzés, együttműködés képessége

Előnynek tekintjük:

  • GKI kártya megléte
  • C kategóriás vezetői engedély
  • Munkavégzés helyéhez közeli lakóhely
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi és a szállítási területe

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Cafeteria juttatás (már a próbaidő alatt is)
  • Változatos munka egy jó csapatban
  • Kiszámítható, hétfőtől-péntekig történő munkavégzés
  • Céges telefon
  • Stabil munkahelyi háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Jelentős dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű, fényképes, önéletrajzát fizetési igénye és a legkorábbi munkába állás időpontjának megadásával.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat kizárólag e-mailen, a hr@clearwater.hu email címre várjuk. Az e-mail tárgyában kérjük megjelölni „szállítási munkatárs”.

Tiszta víz, tiszta íz, tiszta kényelem. ClearWater

Partnereink