A ClearWater Kft. teljes munkaidőben munkatársat keres

Gépsor karbantartó technikus munkakörbe

Dunakeszi székhelyére

Főbb feladatok:

  • Víztisztító és vízpalackozó gépek javítása, szervízelési feladatok elvégzése
  • Megelőző karbantartás
  • Alkatrészek rendelése
  • Javaslattétel esetleges új műszaki megoldásokra
  • Együttműködés a telephelyen felmerülő műszaki problémák elhárításában

Szakmai elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség elektronikai és/vagy gépészeti területen
  • Legalább 1-3 év karbantartásban szerzett tapasztalat

Személyi elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Problémamegoldó készség
  • Határozottság
  • Önállóság

Előnynek tekintjük:

  • Munkavégzés 40 km-es körzetében lévő lakóhely
  • Italgyártó berendezések karbantartási területén szerzett tapasztalat Elektroműszerész

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkahely, biztos jövedelem
  • Cafeteria rendszer

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Kérjük küldje el magyar nyelvű, fényképes, önéletrajzát fizetési igénye és a munkába állás időpontjának megadásával peter.hodosi@clearwater.hu. címre.

A tárgyban kérjük tüntesse fel: gépsor karbantartó technikus

Partnereink