A ClearWater Kft. teljes munkaidőben munkatársat keres

Gépkocsivezető munkakörbe

Dunakeszi székhelyére

Főbb feladatok:

  • Társaságunk termékeinek, berendezéseinek kiszállítása
  • Partnereinktől göngyöleg összegyűjtése
  • Készpénzes számlás partnerektől készpénz átvétele,
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Az igénybevett gépjármű megfelelő használata, karbantartása

Szakmai elvárások:

  • B (vagy C) kategóriás vezetői engedély
  • GKI kártya megléte
  • Kiváló budapesti helyismeret
  • Gépkocsivezetői tapasztalat
  • Büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány

Személyi elvárások:

  • Jó fizikai terhelhetőség
  • Kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Türelem, udvariasság
  • Önállóság, precizitás
  • Csapatmunka, együttműködés

Előnynek tekintjük:

  • C kategóriás vezetői engedély
  • Munkavégzés helyéhez közeli lakóhely

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkahely, biztos jövedelem
  • Cafeteria rendszer

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Kérjük küldje el magyar nyelvű, fényképes, önéletrajzát fizetési igénye és a munkába állás időpontjának megadásával peter.hodosi@clearwater.hu. címre.

A tárgyban kérjük tüntesse fel: gépkocsivezető

Partnereink