A ClearWater Kft. teljes munkaidőben

gépkocsivezetőt keres

Dunakeszi székhelyére

FŐBB FELADATOK:

  • Társaságunk termékeinek, berendezéseinek kiszállítása
  • Partnereinktől göngyöleg összegyűjtése
  • Készpénzes számlás partnerektől készpénz átvétele
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Az igénybevett gépjármű megfelelő használata, karbantartása

SZAKMAI ELVÁRÁSAINK:

  • B vagy C kategóriás vezetői engedély
  • GKI kártya megléte
  • Kiváló budapesti helyismeret
  • Gépkocsivezetői tapasztalat
  • Büntetlen előélet

SZEMÉLYI ELVÁRÁSAINK:

  • Jó fizikai terhelhetőség
  • Kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Türelem, udvariasság
  • Önállóság, precizitás
  • Csapatmunka, együttműködési készség

ELŐNYNEK TEKINTJÜK:

  • Munkavégzés helyéhez közeli lakóhely

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos és versenyképes jövedelem („B” kat. esetében akár Br.: 250-320.000 Ft/hó, „C” kat. esetében Br.: 320-400 000Ft/hó)
  • Vonzó Cafeteria rendszer
  • Munkába járási költségtérítés

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

Kérjük, hogy a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a hr@clearwater.hu e-mail címre küldje el. A tárgyban kérjük tüntesse fel hogy „gépkocsivezető”.

Tiszta víz, tiszta íz, tiszta kényelem. ClearWater

Partnereink